Knihovna

Číst dál...

S nábytkem z masivu jsme moc spokojeni (knihovna, nábytek v dětském pokoji, zrcadlo a věšáky v předsíni - vše do atypického mezonetu).              Vstřícný přístup, efektivní komunikace, konzultace na místě při zaměření a v neposlední řadě cena odpovídající použitým materiálům a kvalitě.

Beata

Kuchyň na chalupu

Číst dál...

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat za zhotovení stylového nábytku do naší kuchyně na chaloupce. Již samotný návrh nás příjemně překvapil, ale výsledek předčil naše očekávání.

Více info

Stůl, židle a rohová lavice

Číst dál...

Protože jsme byli velmi spokojeni s naší novou kuchyní z masivu od vaší firmy NATIV styl, rozhodli jsme se ještě objednat stůl, židle a rohovou lavici ve venkovském stylu. Dostali jsme několik návrhů, pak jeden vybrali a teď máme nádhernou kuchyň včetně posezení kompletní.

Více info

Vestavěná skříň

Číst dál...

Dobrý den,

posílám v příloze fotky v malém rozlišení – aspoň pro představu... Stále se radujeme, fotky jsou ze včerejška, nyní už to má manželka skoro zaplněné.. Nestihli jsme poděkovat klukům, budeme rádi, když jim to vyřídíte. Je to moc nádherné… jsme nadšeni – škoda, že to taky nevidíte..

Děkujeme za perfektní práci.

Pavel a Klára Mládkovi

Kuchyň ve stylu Provence

Číst dál...

Na základě doporučení od kamarádů jsme si nechali vyrobit RETRO kuchyň do chaty od firmy NATIV styl-STUDIO ZDRAVÉHO BYDLENÍ. Přesto, že máme chatu daleko od této firmy, domluvili jsme se na termínu schůzky a vysvětlili jak si novou kuchyň představujeme. Dostali jsme několik návrhů z něhož jsme jeden vybrali a již máme nádhernou kuchyň, ve které je radost vařit.

Více info

Komoda a noční stolek

Číst dál...

Vzhledem k tomu, že jsem si již nechala vyrobit od Vaší firmy obývací stěnu,  konferenční i  jídelní stůl a byla jsem moc spokojená, pro realizaci nové kuchyňské linky jsem předem věděla, že se vyplatí objednat u odborníků. Chtěla bych moc poděkovat, jsem opět spokojená. Od prvního návrhu až po montáž proběhlo vše hladce, což není vždy pravidlem. Váš nábytek je  z kvalitního materiálu,  kování také prvotřídní.  Vše funguje na 100% a s vybavením budeme pokračovat J. Brzy se ozvu.

Jana Š.

Více info

Obývací sestava a komoda - Eva z Prahy

Číst dál...

Vážení Koblížkovi, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý, krásný nábytek, který naprosto splnil moje očekávání. Dodané úchytky bych si ráda ponechala, protože mi k nábytku dobře sednou. Taky bych chtěla moc pochválit Vaše zaměstnance, kteří nábytek přivezli a na místě montovali. Byli milí, šikovní, ochotní a v práci precizní a přesní. Jsem ráda, že jeden z pánů tu instaloval svoje dílo a viděl moje nadšení.

Více info

Knihovna - Cheb

Číst dál...

Dobrý den,

dnes mi váš řidič přivezl objednané knihovny a .... já bych Vám chtěl velmi poděkovat. Všechno precizně udělané, nic nechybělo, vzorně popsané a zabalené. To se tady na drsném západě nestává často, tak mě to trochu vykolejilo.Takže ještě jednou děkuji i za vlídné zacházení z vaší strany a přeji všechno dobré v novém roce.

S  pozdravem 
Josef V., Cheb

Více info