Specializujeme se i na výrobu zakázkového nábytku do interiéru bytů. Naším cílem je najít vždy nejlepší řešení pro váš domov. Vypracujeme návrh nebo vyrobíme nábytek podle vašeho projektu, aby designové, dispoziční i funkční uspořádání splnilo vaše představy.

Dětský pokoj

Číst dál...

Doba vybavování dětských pokojů starším nábytkem je už dávno pryč . Pokojíčky tzv. rostou spolu s dítětem. Dají se do něj zakomponovat různé nábytkové prvky, které se s postupem času a dospíváním potomka věku přizpůsobují. Dětský pokoj by se měl zkrátka svým vybavením od celého bytu odlišovat. Děti v něm totiž tráví hodně času a místnost slouží pro řadu různých činností – od spánku přes návštěvy kamarádů až po hledání útočiště. Jak vybavit takový pokojíček? Přijďte se poradit…

Dětské interiéry na míru

Navrhneme interiér podle vašich představ. Připravíme vizualizaci pokoje či prostor, kterou převedeme ve skutečnost. Můžete se spolehnout, že dětský pokoj na míru od nás budou vaše děti milovat. Vyberte si patrovou postel s úložným prostorem, nebo skříňky a poličky, které poskytnou odkládací prostor pro hračky vašich ratolestí.

Více info

Kuchyně na míru

Číst dál...

Vyrábíme kuchyně na míru vašim představám a bez kompromisů. Nabízíme kombinaci skvělé ceny, vysoké kvality a hlavně zkušeností, které jsme za 21 let posbírali. Nabízíme individuální přístup, protože si vážíme každého zákazníka. Naše moderní kuchyně se přizpůsubují novým trendům - jsme česká kvalitní výroba. Jsme výrobci kuchyní a veškerého nábytku, proto Vám dokážeme nabídnout rozumnou cenu! 

Od návrhu k zhotovení nejen kuchyně

Vymyslíme a zrealizujeme nejen kuchyně do vašich interiérů,  specializuje se i na zhotovení nábytku do jídelen a obývacích pokojů. Díky tomu můžete mít nábytek v jedné designové linii.

Více info

Interiéry pro školky a školy

Číst dál...

Naším cílem je nabízet kvalitní vybavení a vytvářet technická řešení, která uspokojí požadavky a očekávání našich zákazníků ve školství. Dokážeme vybavit školním nábytkem i ostatní školní prostory, třeba školní jídelny, družiny, posluchárny, školní šatny a chodby. Díky naši dlouholeté a úspěšné výrobě kancelářského nábytku zařizujeme i ředitelny a školní učitelské kabinety.

Nábytek pro mateřské školky 

Kromě školního nábytku zaměřujeme naši výrobu na dětský nábytek pro mateřské školky.
Dětský nábytek pro mateřské školy je u nás zastoupen ucelenou řadou obsahující dětské židličky, dětské stolky, skříňky, postýlky, dětské hrací koutky a sedačky.

Více info

Interiéry pro hotely a penziony

Číst dál...

U návrhů hotelových interiérů vycházíme z naší dlouholeté praxe. Díky našim zkušenostem jsme schopni dodat i atypický nábytek přesně na míru vašim potřebám. Dokážeme zkušenosti výborně propojit se zásadami komerčního designu. Výsledkem jsou pak originální návrhy funkčních hotelových prostor.

Respektujeme klíčové požadavky na ergonomii prostoru, odolnost materiálů a jejich snadnou údržbu. Díky tomu vznikají v naší režii hotely a penziony připravené na náročný každodenní provoz. Cílem návrhů je rychlá návratnost investice do realizace a maximální pohodlí hostů.

Více info

Interiéry pro firmy

Číst dál...

Firmám a institucím nabízíme vybavení prostor komplexně a bez starostí. Dovedeme se vcitit do potřeb zákazníka - poradíme a nabídneme nejlepší řešení. Náš nábytek je součástí mnoha domovů. Pomáhá vytvářet jejich atmosféru, styl a funkci. Vyrobíme jakýkoliv kus nábytku, i ten atypický na míru. 

Více info

Postele, ložnice

Číst dál...

Nejdůležitějším kusem nábytku v každé ložnici je bezpochyby správná postel, kde trávíme až třetinu našeho života. Pokud vám to rozpočet umožňuje, vždy vybírejte z kategorie dřevěné postele z masivu. Masivní dřevo vnese do vaší ložnice velký kus přírody, pocit příjemné vůně. Bytelnost a odolnost dřeva není ničím napodobitelná.

V případě levnějšího řešení jsou vhodné postele z masivního smrku nebo z borovice, které jsou dostupné již za pár tisíc korun. Postele z buku a dubu, tedy tzv. tvrdých dřevin, pak z hlediska vzhledu a kvality uspokojí požadavky i náročnějších zákazníků. Zajímavým a cenově dostupným řešením jsou postele s dýhovaným rámem, kdy výrobní cena klesá, ale užitná hodnota a vzhled přírodního dřeva zůstávají zachovány.

Více info

Skříně

Číst dál...

Skříně plní v každé menší či větší domácnosti především funkci praktickou. Máte-li rádi klasiku, jistě vám udělají radost křídlové dveře. Je však nutné počítat s tím, že zabírají více místa a před skříň nemůžete nic umístit, abyste ji otevřeli. Dobrým řešením jsou posuvné dveře skříně, které vám ušetří místo a svým vzhledem dodají vaší ložnici nebo předsíni moderní design. Vyrábíme také policové skříně - otevřené i s dveřmi.

Skříně do každého prostoru

Jsme schopni vyrobit i atypické skříně do stísněných prostor jako jsou podkroví, zádvěří, niky a podobně. Neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou kalkulaci. Vybírat můžete ze široké škály materiálů - skříně jsme schopni vyrobit z masivního dřeva, lamina v kombinaci se sklem lacobel. 

Více info

Předsíně

Číst dál...

Vyrábíme také šatní stěny a policové sestavy otevřené nebo s dveřmi. Dejte na první dojem, jelikož chodba a šatna jsou to první co návštěva u vás doma uvidí. Praktický prostorný botník dokáže udělat pořádek v botech, které se nebudou povalovat po zemi. Předsíňový set či předsíňová stěna je šikovná sestava nábytku přesně vymyšlená tak, aby odchody z domácnosti byly co nejhladší. Botník, zrcadlo, věšák, komoda i skříň jsou designově v jednom duchu a budou se tak esteticky vyjímat a vytvářet dobrý první dojem z vaší domácnosti.

Šatní skříňky na míru

Nenašli jste v naší galerii nic podle vašeho gusta? Nevadí! Pokud máte vlastní představu o zařízení vaší šatny, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám vyrobíme předsíňový prvek přesně dle vašich požadavků.

Více info

Obývací pokoj

Číst dál...

Obývací pokoj je srdcem každého interiéru a jeho vybavení odráží prostředí, ve kterém žijeme. Slouží jako společenská místnost, která by měla působit příjemně a útulně. Obývací pokoj bývá zpravidla největší místností v domě či bytě. Tak jak je kuchyně srdcem domu, tak je obývací pokoj hlavním centrem. Je odrazem naší osobnosti a vypovídá o našem životním stylu, vkusu a zájmech. Využití tohoto prostoru záleží na každém z nás. Může být aktivním místem, kam budeme zvát své návštěvy, poslouchat s nimi hudbu či sledovat nejnovější filmy. Nebo se stane spíše klidným místem, kam se večer po práci rádi uchýlíme s knížkou v ruce.  

Vybavení obývacího pokoje

V obývacím pokoji můžete mít vyšší stěnu, která vám zajistí dostatek úložného prostoru, nízkou sestavu skříní, knihovnu, otevřené vzdušné police nebo jen solitérní komodu, skříňku s barem akonferenční stolek. Záleží na vašich potřebách a vkusu.

Více info