O nás

prodejna1Firma NATIV styl, spol. s r.o. byla založena v roce 1997 a již 27 let pro Vás vyrábí kvalitní český nábytek.

Základním výrobním programem firmy je výroba ložnicového nábytku - lůžek, nočních a toaletních stolků, skříní a komod především z masivního dřeva nebo kombinace přírodní dýhy s masivem.
Tento hlavní program byl rozšířen také na obývací a předsíňové stěny, dětské pokoje, kuchyně, návrhy a výrobu interiérů, vybavení hotelů, penzionů a zakázkovou výrobu nábytku tzv. na míru.

Poctivá práce a kvalitní nábytek, který zůstává krásný a funkční po několik generací, to jsou hodnoty v naší společnosti NATIV styl velmi důležité.

Vlastní výrobní dílny a vzorková prodejna STUDIO ZDRAVÉHO BYDLENÍ  jsou umístěny v části zrekonstruovaného památkového zámeckého objektu Nový Dvůr v Letohradu. Zde vám rádi osobně poradíme s výběrem a nabídneme i zdravotní matrace, lamelové rošty, povlečení, prostěradla, zdravotní přikrývky a polštáře vhodné i pro alergiky a další bytové doplňky. Máme zastoupení především českých firem (např. DADKA , AHORN, MPO, SNOOZE, MABO, atd.) a nabízíme jejich kompletní sortiment. Některým výrobkům byla propůjčena značka kvality CZECH MADE.