Postele, ložnice

b_600_400_16777215_00_images_Dita-1.jpg

Nejdůležitějším kusem nábytku v každé ložnici je bezpochyby správná postel, kde trávíme až třetinu našeho života. Pokud vám to rozpočet umožňuje, vždy vybírejte z kategorie dřevěné postele z masivu. Masivní dřevo vnese do vaší ložnice velký kus přírody, pocit příjemné vůně. Bytelnost a odolnost dřeva není ničím napodobitelná.

V případě levnějšího řešení jsou vhodné postele z masivního smrku nebo z borovice, které jsou dostupné již za pár tisíc korun. Postele z buku a dubu, tedy tzv. tvrdých dřevin, pak z hlediska vzhledu a kvality uspokojí požadavky i náročnějších zákazníků. Zajímavým a cenově dostupným řešením jsou postele s dýhovaným rámem, kdy výrobní cena klesá, ale užitná hodnota a vzhled přírodního dřeva zůstávají zachovány.

Nabídka postelí v eshopu

Postele s úložným prostorem, patrové, rozkládací a stohovatelné

Řada z nás se však v ložnici potýká s otázkou, kam uložit přikrývky, povlečení a další nezbytné doplňky. Úložný prostor pod postelí může částečně tento problém vyřešit. Nejčastěji můžeme postel doplnit o zásuvky či šuplíky pod postel.  V případě, že nemáme v ložnici místo na vysunutí šuplíku, volíme raději postele s úložným prostorem v kombinaci s výklopným roštem. Rozkládací nebo stohovatelné postele řeší problém, kam uložit návštěvu nebo hosty.

V případě nedostatku místa v ložnici, dětském pokoji nebo v malých bytech, volíme patrové postele, pod kterými vznikne velký volný prostor. Ten je možno využít např. na zřízení malé pracovny, pro pohovku nebo skříňový nábytek.