SOFIE

Vzorník materiálu, laků a olejů

Dřeviny (klikněte pro větší detail)

dreviny2 


Borovice a oleje
borovice oleje


Buk - laky a oleje
buk oleje laky

Jednolůžko 90x200 SOFIE - BUK

Moderní lůžko s odlehčeným středem čela u hlavy. Výška lůžka od země k horní hraně postranice je 380mm. Šířka bočnice 160mm, šířka nohy 120mm. Lůžko lze doplnit nočními stolky, komodami i skříněmi dle vlastního výběru.
Cena: 13776 Kč
Materiál Šířka (cm)
Rozměry - délka (cm)
Výrobce NATIV

Potřebujete jiný rozměr, barevné provedení oleje nebo lakování? Vyrobíme Vám postel na zakázku a případně i další nábytek stejném designu.  

Orientační doba dodání -  4-6 týdnů u olejů a 6-8 týdnů u lakovaných postelí a atypů…  Záloha předem 50% ceny.

Moderní lůžko s odlehčeným středem čela u hlavy. Výška lůžka od země k horní hraně postranice je 380mm. Šířka bočnice 160mm, tl. 28mm, šířka nohy 120mm. Na obrázku v provedení přírodní buk - olej. Postel je možné objednat za příplate i ve zvýšené variantě 45cm. Nábytek NATIV má vysokou kvalitu zpracování. Konstrukce postele je pevná a stabilní.                                                                                                                                                                                                                                        Povrchová úprava: olej nebo polyuretanový lak - obojí v různých odstínech. Uvedené ceny jsou za oleje, za lak příplatek 25% k uvedeným cenám.

Lůžko lze doplnit nočními stolky, komodami i skříněmi dle vlastního výběru.

Nabídku nejprodávanějších zdravotních roštů a matrací najdete také na těchto webových stránkách.