vizualizace0

Se zdravým bydlením úzce souvisí také volba vhodných materiálů pro zařízení interiéru. Návrat k přírodním materiálům přináší nejen vyšší kvalitu života, vytváří také interiér živoucí, útulný a příjemný na dotek.

Nabízíme individuální přístup, poradíme s vhodným vybavením, materiálem i designem. U nás při výrobě používáme materiály, splňující veškeré platné normy ohledně zdravotní nezávadnosti a ochrany životního prostředí. Pro povrchovou úpravu nejčastěji používáme přírodní vosk a olej.

Specializujeme se a vyrábíme atypický nábytek do interiéru. Naším cílem je najít vždy nejlepší řešení pro váš domov. Poradíme s výběrem vhodného materiálu, vypracujeme návrh nebo vyrobíme nábytek podle vašeho projektu, aby designové, dispoziční i funkční uspořádání splnilo vaše představy.


Komerční interiéry

Design a dobré vybavení jsou jednou ze známek každého kvalitního komerčního prostoru. Ať už jde o prostory hotelové či firemní. Naším úsilím je věnovat se zákazníkovi kvalitně a komplexně a najít vždy nejlepší řešení všech jeho požadavků.

Detaily

blog thumb7
 NICOL orech

Interiéry pro domácnost

Specializujeme se i na výrobu zakázkového nábytku do interiéru bytů. Naším cílem je najít vždy nejlepší řešení pro váš domov. Vypracujeme návrh nebo vyrobíme nábytek podle vašeho projektu, aby designové, dispoziční i funkční uspořádání splnilo vaše představy.

Detaily