O nás

Firma NATIV styl, spol. s r.o. byla založena v roce 1997. Základním výrobním programem firmy je výroba ložnicového nábytku - lůžek, nočních a toaletních stolků, skříní a komod především z masivního bukového dřeva nebo kombinace přírodní dýhy s masivem.
Tento hlavní program byl rozšířen také na obývací a předsíňové stěny, dětské pokoje, návrhy a výrobu interiérů, vybavení hotelů, penzionů a zakázkovou výrobu. Výrobní dílny a vzorková prodejna STUDIO ZDRAVÉHO BYDLENÍ  jsou umístěny v části již zrekonstruovaného památkového objektu Nový Dvůr v Letohradu.

Jedná se o ekologicky čisté výrobky s moderním designem, vysokou kvalitou zpracování, zaručující dlouhou životnost. Pro povrchovou úpravu je používáno přírodních látek - rostlinných olejů a vosků nebo kvalitních polyuretanových laků - obojí v různých odstínech. 

Nábytek NATIV s přírodní úpravou proto může dýchat a pozitivně ovlivňovat klima obytného prostoru.

Firma NATIV styl nabízí svoje výrobky ve vzorkové prodejně Nový Dvůr 855 v Letohradu včetně bytových doplňků. Můžete si zde vybrat zdravotní matrace (pěnové, viscoelastické, pružinové, latexové, taštičkové, sendvičové...), lamelové rošty, povlečení, prostěradla, zdravotní přikrývky a polštáře vhodné i pro alergiky. Firma NATIV styl má zastoupení českých firem DADKA a EVERY, a nabízí jejich kompletní sortiment pracích a vyvařovacích přikrývek a polštářů. Těmto výrobkům byla propůjčena značka kvality CZECH MADE.

Firma NATIV styl Vám nemůže zaručit krásné sny, ale zaručí Vám klidný a zdravý spánek ...

Rady pro údržbu a ošetřování nábytku 

Masivní dřevo zůstává živým materiálem, proto je třeba dávat v topné sezóně pozor na dostatečnou vzdušnou vlhkost v obytném prostoru. Doporučené klima místnosti je 18-23°C při relativní vlhkosti 50-60%. V důsledku nedodržování výše uvedených doporučení mohou vznikat v dřevě trhlinky. U nábytku z masivu také proto může dojít k rozměrovým odchylkám - např. u čelních dílů a tím vzniku mezer. Toto je přirozená vlastnost dřeva. Dveře nabývají a sesychají ve směru vláken do šířky, zásuvky pak do výšky. Při vyšší vlhkosti je pak možné, že dveře jsou větší než zásuvky. Dřevo, jako přírodní materiál pracuje, vlivem prostředí pohlcuje nebo vydává vlhkost, s postupem času se vlivem UV záření mění jeho barva a díky tomu získává cennou přirozenou patinu. Nábytek je však třeba chránit před přímou vlhkostí. U novostavby je nutné dodržovat volný prostor mezi stěnou a nábytkem, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu. Nábytek nestavte k vlhkým stěnám! Ostré umělé světlo a silné sluneční světlo může uškodit povrchu nábytku a ten pak následně může měnit barvu. Případné nečistoty a skvrny je třeba ihned odstranit a zabránit tak trvalému znečištění povrchu.Ošetřujte povrch nábytku jen lehce vhkým měkkým hadříkem z přírodního materiálu! Pokud použijete mokrý, ihned utírejte do sucha. Při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen. Toto poškození lze případně odstranit přebroušením a naolejováním povrchu poškozeného místa (při větším poškození doporučujeme se obrátit na odborníka). K ošetřování používejte výhradně přípravky s obsahem včelího vosku, které dřevo chrání. Podrobný návod na ošetřování budete mít přiložen u vašeho NATIV nábytku.

Kontakt na prodejnu

STUDIO ZDRAVÉHO BYDLENÍ
Nový Dvůr 855
561 51 Letohrad
tel: 465 642 461
mobil: 603 194 904, 731 924 480
e-mail: info@nativ.cz

zobrazit na mapě

Otevírací doba:
pondělí - pátek 08:00 - 17:00
sobota 08:00 - 11:00

Doporučujeme

Postel TAMARA
NOVINKA  více ZDE
Postel DITA s úložným prostorem
ÚLOŽNÝ PROSTOR  více ZDE
Doživotní záruka
NATIV styl spol. s r.o. - netfirmy.cz Nábytek - netfirmy.cz

Váš specialista na ložnice a kvalitní nábytek


Copyright © NATIV styl, spol. s r.o., all rights reserved, created by Best One Service s.r.o. - webové stránky, SEO, marketing

O nás    •    Služby    •    Kontakt