Design a dobré vybavení jsou jednou ze známek každého kvalitního komerčního prostoru. Ať už jde o prostory hotelové či firemní. Naším úsilím je věnovat se zákazníkovi kvalitně a komplexně a najít vždy nejlepší řešení všech jeho požadavků.

Interiéry pro hotely a penziony

Číst dál...

U návrhů hotelových interiérů vycházíme z naší dlouholeté praxe. Díky našim zkušenostem jsme schopni dodat i atypický nábytek přesně na míru vašim potřebám. Dokážeme zkušenosti výborně propojit se zásadami komerčního designu. Výsledkem jsou pak originální návrhy funkčních hotelových prostor.

Respektujeme klíčové požadavky na ergonomii prostoru, odolnost materiálů a jejich snadnou údržbu. Díky tomu vznikají v naší režii hotely a penziony připravené na náročný každodenní provoz. Cílem návrhů je rychlá návratnost investice do realizace a maximální pohodlí hostů.

Více info

Interiéry pro firmy

Číst dál...

Firmám a institucím nabízíme vybavení prostor komplexně a bez starostí. Dovedeme se vcitit do potřeb zákazníka - poradíme a nabídneme nejlepší řešení. Náš nábytek je součástí mnoha domovů. Pomáhá vytvářet jejich atmosféru, styl a funkci. Vyrobíme jakýkoliv kus nábytku, i ten atypický na míru. 

Více info

Interiéry pro školky a školy

Číst dál...

Naším cílem je nabízet kvalitní vybavení a vytvářet technická řešení, která uspokojí požadavky a očekávání našich zákazníků ve školství. Dokážeme vybavit školním nábytkem i ostatní školní prostory, třeba školní jídelny, družiny, posluchárny, školní šatny a chodby. Díky naši dlouholeté a úspěšné výrobě kancelářského nábytku zařizujeme i ředitelny a školní učitelské kabinety.

Nábytek pro mateřské školky 

Kromě školního nábytku zaměřujeme naši výrobu na dětský nábytek pro mateřské školky.
Dětský nábytek pro mateřské školy je u nás zastoupen ucelenou řadou obsahující dětské židličky, dětské stolky, skříňky, postýlky, dětské hrací koutky a sedačky.

Více info