regina-jane-1

Matrace NOON - REGINA JANE

LUXUSNÍ - sleva
Cena: 7962 Kč
Rozměry - šířka (cm)
Rozměry - délka (cm)
Výrobce NATIV

Matrace REGINA JANE - je tužší zdravotní matrace. Roznášecí matrace Jane je vyrobena ze značkové pěny Premiocel a zvyšuje elasticitu celé matrace. Výška jádra 14+4cm. Základní matrace Regina má tužší jádro z PUR pěny Duren a je vhodná při požadavku pevnější podpěry těla nebo pro vyšší váhové kategorie.

Matrace REGINA JANE je nyní za akční slevu.

POTAHY NOON Partner - více variant potahů. Všechny jsou vyrobeny z kvalitních textilií s důrazem na jejich užitné vlastnosti, odolnost proti žmolkování a vysokou životnost. Potahy jsou vyrobeny ze samostatných polovin spojených zdrhovadlem po celém obvodu matrace.

Matrace NOON partner představují kvalitní a vysoce variabilní matracový systém, který nabízí měkčí, tvrdší i kombinovacé varianty matrací.Nelepená konstrukce "základní+roznášecí matrace" umožňuje individuální nastavení pohodlí matrace v průběhu jejího užívání. 

Matrace jsou vyrobeny z kvalitních značkových PUR pěn Premiocel, Premiocel Visco a Duren. Matrace mají výbornou elasticitu, prodyšnost i dlouhou životnost. Každá matrace NOON partner zajistí při ležení optimální podpěru těla a nabízí i výtečné provzdušnění a hygienu lůžka. 

Všechny matrace NOON partner jsou 7-zónové a mají výšku 20cm, včetně potahu New Jersey nebo SNOOZE Silver.