regina-anne-1
potah-celsio
regina-anne

Matrace NOON - REGINA ANNE

LUXUS se 4-letou zárukou
Cena: 7962 Kč
Rozměry - šířka (cm)
Rozměry - délka (cm)
Výrobce NATIV

Matrace  - REGINA ANNE - je tužší zdravotní matrace. Roznášecí matrace Anne je vyrobena ze značkové pěny Premiocel visco a zvyšuje elasticitu celé matrace. Výška jádra 14+4cm. Základní matrace Regina má tužší jádro z PUR pěny Duren a je vhodná při požadavku pevnější podpěry těla nebo pro vyšší váhové kategorie.

Potahy New Jersey a Snooze Silver jsou vyrobeny z kvalitních textilií s důrazem na jejich užitné vlastnosti, odolnost proti žmolkování a vysokou životnost. Potahy jsou vyrobeny ze samostatných polovin spojených zdrhovadlem po celém obvodu matrace.

Nelepená konstrukce "základní+roznášecí matrace" umožňuje individuální nastavení pohodlí matrace v průběhu jejího užívání. 

Matrace NOON partner jsou vyrobeny z kvalitních značkových PUR pěn Premiocel, Premiocel Visco a Duren. Matrace mají výbornou elasticitu, prodyšnost i dlouhou životnost. Každá matrace NOON partner zajistí při ležení optimální podpěru těla a nabízí i výtečné provzdušnění a hygienu lůžka. Všechny matrace NOON partner jsou 7-zónové a mají výšku 20cm (včetně potahu).

K matracím NOON partner řadíme tyto matrace: Reginna Anne, Regina Jane